Охорона здоров’я

23 Липня, 2024 р., 10:19
Вакцинація за Національним календарем щеплень захищає і дітей, і дорослих від багатьох інфекцій. Якщо ви не вакциновані або пропустили щеплення, ви й ваша дитина можете наражатися на небезпеку.
19 Липня, 2024 р., 13:35
АТ «Укрпошта» спільно з Міністерством охорони здоров’я України та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України запустили новий проєкт «Укрпошта.Аптека». Проєкт стартував на Донеччині та прикордонних районах Сумщини, а зараз розширюється на прифронтові райони Запоріжжя, Миколаївщини, Харківщини, Херсонщини, Чернігівщини та всю Сумщину.
19 Липня, 2024 р., 09:20
За перші 5 місяців 2024 року в Україні зареєстровано 20 369 випадків гострих кишкових інфекцій (ГКІ), що перевищує торішній показник у 17 111 випадків.
17 Липня, 2024 р., 09:46
Існує поширений міф, що вакцинація потрібна лише дітям. Це зовсім не так. Ми всі, незалежно від віку, маємо захищатися від інфекцій та дбати про своє здоров'я.
16 Липня, 2024 р., 12:15
Спека не відступає! Це може мати наслідки для здоров’я, такі як втома, зневоднення, запаморочення, загострення існуючих серцево-судинних захворювань.
11 Липня, 2024 р., 10:54
У Міністерстві охорони здоров’я нагадали про те, що влітку підвищується ризик зараження кишковими інфекціями. Вони можуть викликати блювання і діарею. Через це людина, що захворіла, втрачає багато рідини. Це називається зневодненням (дегідратація).
10 Липня, 2024 р., 11:16
Якщо людина довго перебуває під впливом прямих сонячних променів або у теплому приміщенні, у неї може розвинутися небезпечний стан – тепловий удар. Він виникає внаслідок перегрівання тіла та порушення теплового балансу.
05 Липня, 2024 р., 10:14
Працівники, які не можуть працювати через стан здоров’я і беруть лікарняний, можуть отримувати грошову компенсацію.
04 Липня, 2024 р., 10:56
Отримали е-Рецепт на "Доступні ліки", інсулін чи медичний виріб, але в аптеці немає потрібного препарату? Рішення є! Роз'яснює Міністерство охорони здоров'я України.
02 Липня, 2024 р., 08:47
Якщо потребуєте психологічної підтримки – зверніться до свого сімейного лікаря. Попри війну українці можуть отримати послуги з охорони ментального здоровʼя на всіх рівнях медичної допомоги.