Охорона здоров’я

26 Червня, 2024 р., 14:49
Як повідомляє Міністерство охорони здоров'я України, один з найкращих способів допомогти тим, хто став залежним від наркотиків, – це спеціальна замісна підтримувальна терапія (ЗПТ).
25 Червня, 2024 р., 10:45
Потребуєте психологічної підтримки, але не можете чи не хочете йти до лікаря? Зверніться на одну з "гарячих ліній" чи до служби підтримки.
24 Червня, 2024 р., 10:55
Державною службою України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, як органом ліцензування у сфері обігу лікарських засобів. у тестовому режимі запущено в роботу інтернет-ресурс пошуку аптек, де відображаються аптеки, які працюють «на даний час», а також ті, які зачинено.
13 Червня, 2024 р., 11:13
Більшість населення світу споживає набагато більше солі, ніж рекомендовано. Україна – не виняток.
07 Червня, 2024 р., 12:59
Пацієнт може попросити лікаря, який виписує е-рецепт на “Доступні ліки” видрукувати його у вигляді інформаційної пам’ятки.
06 Червня, 2024 р., 15:32
Корисний календар — ваш незамінний помічник у плануванні здорового харчування відповідно до сезону. Червень приносить розмаїття свіжих овочів, фруктів і ягід, які варто включити у свій раціон.
04 Червня, 2024 р., 13:45
Літо вже на порозі, а це значить, що багато людей незабаром почнуть засмагати. Проте важливо пам'ятати, що надмірне перебування під сонцем може призвести до серйозних проблем, зокрема до раку шкіри.
04 Червня, 2024 р., 10:04
Для цього держава надає кілька можливостей:
16 Травня, 2024 р., 13:46
Інсульт — це гострий невідкладний стан, коли порушується кровообіг у головному мозку. Приблизно 15 мільйонів людей у світі щороку страждають від інсульту. 10 мільйонів із них – помирають або назавжди втрачають працездатність.
08 Травня, 2024 р., 10:45
Визначено чіткий перелік документів, що подають пацієнти: