Мобілізаційна робота

21 Березня, 2024 р., 15:34
В Україні триває мобілізація. Якщо отримали повістку або вже пройшли медкомісію і вам повідомили про дату відправки у війська, то варто почати збирати необхідні речі.
20 Березня, 2024 р., 15:29
У Збройних Силах України є первинні та чергові звання. Їх присвоюють за певних умов. Водночас під час дії воєнного стану в порядку присвоєння звань відбулися досить суттєві зміни.
19 Березня, 2024 р., 12:28
Запроваджується нова форма навчання і процедура отримання офіцерського звання для мобілізованих медиків: відтепер отримати звання молодшого лейтенанта можна лише за 40 днів.
11 Березня, 2024 р., 12:38
Що являють собою процеси рекрутингу і мобілізації?  Які переваги отримує громадянин, рекрутований до ЗСУ? Та яку роль у працевлаштуванні до Сил оборони відіграють платформи рекрутингу?
06 Лютого, 2024 р., 16:43
Приписка громадян України чоловічої статі проводиться у відповідності до статті 14 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу".