19 Квітня, 2024 р., 10:32
Відповідно до українського законодавства, з 1 квітня здійснюється  автоматичний перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам за стаж, набутий в останні два роки.
18 Квітня, 2024 р., 14:22
Українці можуть оформити пенсію онлайн прямо з дому або навіть із-за кордону. Більше не потрібно йти до держустанови, витрачати час на дорогу і черги – Уряд працює над перетворенням усіх державних послуг на зручні онлайн-сервіси.
15 Квітня, 2024 р., 12:50
Кількість зареєстрованих заяв і черговість надання реабілітаційних послуг (відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 р. № 309) без зазначення персональних даних - повідомляє управління соціального захисту населення Житомирської РВА.
12 Квітня, 2024 р., 10:03
Протезування в Україні — безоплатне. Держава гарантує встановлення якісних протезів, а також покриває їх обслуговування та, за потреби, ремонт.
28 Березня, 2024 р., 12:25
Із 1-го квітня завезти гуманітарну допомогу до України можна буде лише з використанням онлайн-порталу. Перехідний період, який дозволяв використовувати паперові декларації, завершується.
20 Березня, 2024 р., 12:13
За даними Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, станом на 19 березня 2024 року, жителям Житомирщини було спрямовано кошти від Пенсійного фонду України на покриття витрат, пов’язаних із житлово-комунальними послугами на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу за лютий – 240,7 млн грн.
15 Березня, 2024 р., 11:59
15 Березня, 2024 р., 10:12
Розробили новий інструмент підтримки ВПО – субсидію на оренду житла – і плануємо реалізувати пілотний проєкт упродовж двох років.
16 Лютого, 2024 р., 14:59
Кількість зареєстрованих заяв і черговість надання реабілітаційних послуг (відповідно до п. 6 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 р. № 309, зі змінами та доповненнями), без зазначення персональних даних - повідомляє управління соціального захисту населення Житомирської РВА.
12 Лютого, 2024 р., 14:24
Національною соціальною сервісною службою України протягом 2023 року розроблено інформаційну пам’ятку щодо запобігання випадкам дискримінації за ознакою статі.