Відділ економіки, агропромислового розвитку та з питань управління майном спільної власності

16 Квітня, 2024 р., 09:35
За програмою єОселя 9 тисяч українців взяли кредити на придбання житла на загальну суму 14 млрд грн. Кожен п’ятий кредит отримано на умовах масової іпотеки - під 7%. Про це повідомила заступниця Міністра економіки України Надія Бігун.
01 Квітня, 2024 р., 12:28
Сьогодні до 18:00 триває реєстрація на участь у онлайн-семінарі щодо субгранту від Програми USAID АГРО на відновлення та модернізації об’єктів зрошувальних та осушувальних мереж організацій водокористувачів (ОВК).
11 Березня, 2024 р., 13:25
Організації водокористувачів(ОВК): створення таперспективи на Житомирщині
07 Березня, 2024 р., 15:29
З метою підтримки розвитку агропромислового комплексу Житомирського району в рамках серії інформаційних заходів, організованих Житомирською обласною військовою адміністрацією та Житомирською районною військовою адміністрацією заплановано проведення наради з представниками органів місцевого самоврядування та аграріями Житомирського району.
07 Березня, 2024 р., 09:42
Соціальна мережа та освітня платформа для креативних індустрій CASES за участі Дії та адвокатського об’єднання Juscutum запустила безплатний онлайн-курс про створення та ведення ФОП.
05 Березня, 2024 р., 11:27
Проектом Закону пропонується вдосконалити механізм надання підтримки за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, міжнародної технічної допомоги, грантів у сільському господарстві чи іншої допомоги.
27 Лютого, 2024 р., 11:47
Така можливість буде на базі платформи «Зроблено в Україні». Вона допоможе виміряти рівень задоволеності підприємців державними інституціями та послугами.