Відділ економіки, агропромислового розвитку та з питань управління майном спільної власності

23 Лютого, 2024 р., 09:25
Запрошуємо на програму жінок, які мешкають у Житомирській області та прагнуть розвинути свій бізнес!
23 Січня, 2024 р., 11:28
Благодійний фонд «Право на захист» за підтримки Ukrainian Humanitarian Fund (UHF) розпочинає набір учасників на навчальну програму «Право на бізнес: від ідеї до прибутку».
17 Січня, 2024 р., 12:56
Метою грантової програми від Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO), що реалізується за фінансової підтримки ЄС є підтримка малих с.-г. виробників, мікро- та малих с.-г. підприємств, с.-г. кооперативів для забезпечення сталого виробництва, підвищення ефективності, а також зміцнення національних ланцюжків створення доданої вартості та постачання.
04 Січня, 2024 р., 09:40
1 січня 2024 року розпочався новий етап земельної реформи. Тезово нагадуємо основні нововведення, які він передбачає:
20 Грудня, 2023 р., 14:51
Протягом 2023 року на території Житомирської області продовжили дію державні програми підтримки бізнесу і аграріїв, запроваджені у минулому році Урядом.
15 Грудня, 2023 р., 10:47
Відбудова зруйнованого житлового фонду, заохочення банків до участі  у державних програмах та активне кредитування малого і середнього бізнесу, збільшення довіри до державних інституцій і банківської сфери – ці та інші теми обговорили Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко з представниками українських і міжнародних банків 14 грудня. Участь у заході також взяли заступник Міністра економіки Надія Бігун, заступник Міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрій Драганчук, голова правління «Українська фінансова житлова компанія» Євген Мецгер.
14 Грудня, 2023 р., 18:52
Це новий фінансовий інструмент у рамках Держпрограми "Доступні кредити 5-7-9%" для забезпечення мікро-, малого та середнього підприємництва оборотним капіталом.
14 Грудня, 2023 р., 14:55
Урядовий проект “єРобота” передбачає надання українцям грантів для започаткування бізнесу, розвитку підприємництва та навчання.