Відділ з питань ветеранської політики

13 Лютого, 2024 р., 13:41
На одноразову грошову допомогу (ОГД) мають право військовослужбовці, які отримали поранення, травму, контузію, каліцтво або захворювання, та мають довідку медико-соціальної експертної комісії (МСЕК), якою встановлено інвалідність, або відсоток втрати працездатності.
13 Лютого, 2024 р., 08:45
Йдеться по цивільних осіб, які в перший місяць повномасштабного російського вторгнення – з 24 лютого по 25 березня 2022 року – самостійно або у складі добровольчих формувань стали на захист України, проте не були оформлені до складу будь-яких військових формувань або правоохоронних органів.
12 Лютого, 2024 р., 09:37
Майже два роки в Україні триває повномасштабна війна, щодня зростає кількість травмованих та поранених українців, які потребують спеціалізованої медичної допомоги та подальшої реабілітації.
09 Лютого, 2024 р., 12:44
Фонд цивільних досліджень та розвитку США за підтримки U.S. Department of State спільно з Мінветеранів та Національний координаційний центр кібербезпеки при Рада національної безпеки і оборони України розпочинають реінтеграційну програму «Кіберзахисники».
07 Лютого, 2024 р., 13:31
За підсумками першої у 2024 році хвилі подачі заяв на гранти для ветеранів визначено 32 переможця, вони отримають кошти від держави на старт або розвиток свого бізнесу на 14 млн грн. Загалом від старту ветеранського компоненту грантової програми “Власна справа” переможцями стали вже 292 ветерани та члени родин учасників бойових дій, які отримають гранти на 123 млн грн.  Про це повідомила заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна.
05 Лютого, 2024 р., 16:08
У рамках співпраці з Національною службою здоров’я України Мінветеранів роз’яснює ветеранам і ветеранкам, які послуги для перевірки зору можна отримати безкоштовно в офтальмолога.
31 Січня, 2024 р., 10:05
Кабміном внесено зміни до постанов від 30.11.2016 № 884 і від 28.02.2022 № 168. Ці документи визначають порядок виплат військовослужбовцям та їхнім сім’ям під час дії воєнного стану.
25 Січня, 2024 р., 10:30
Фонд цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global) запрошує ветеранів приєднатися до реінтеграційної програми "Кіберзахисники", спрямованої на професійний розвиток українських ветеранів та ветеранок у галузі кібербезпеки. Ця ініціатива передбачає комплексне навчання з кіберзахисту та кібероборони, а також підтримку у працевлаштуванні в державному секторі або ймовірності працювати в інституціях сектору кібербезпеки України.
23 Січня, 2024 р., 09:39
Про це розповів начальник відділу з питань ветеранської політики Житомирської обласної військової адміністрації Денис Соколовський.