15 Серпня, 2024 р., 16:08
Е-лікарняний формується в електронному реєстрі листків непрацездатності на підставі інформації медичного висновку про тимчасову непрацездатність, створеного лікарем у закладі охорони здоров’я.
15 Серпня, 2024 р., 08:47
14 серпня 2024 року в залі засідань Хорошівської селищної ради відбулась важлива зустріч з батьками-вихователями та прийомними батьками. Основною темою обговорення за участі заступника начальника Житомирської районної військової адміністрації В’ячеслава Авраменка стало питання забезпечення найкращих інтересів дітей, які виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.
14 Серпня, 2024 р., 13:54
Ворог не припиняє атакувати Україну та Житомирську область. Під удари ворога потрапляють зокрема й важливі інфраструктурні об’єкти.
09 Серпня, 2024 р., 12:49
8 серпня в селі Зарічани Станишівської громади Житомирського району на базі реабілітаційного центру «Надія» відбувся регіональний форум, присвячений впровадженню послуги раннього втручання в Житомирській області.
09 Серпня, 2024 р., 08:45
Президент Володимир Зеленський розповів про функції, які є доступними в застосунку Армія+. Він починає працювати з 8 серпня.