08 Серпня, 2024 р., 13:43
Кабінет Міністрів ухвалив постанову, яка врегульовує питання реєстрації авто, ввезених як гуманітарна допомога. Про це повідомив заступник Міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий.
02 Серпня, 2024 р., 09:41
2 серпня міжнародна спільнота, у тому числі і Україна, вшановує Міжнародний день голокосту ромів – День пам’яті жертв нацистського геноциду ромського народу під час Другої світової війни.
02 Серпня, 2024 р., 08:30
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 02.08.24 орієнтовно склали:
01 Серпня, 2024 р., 14:04
Наказом Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Житомирській області від 30.07.2024 № 89 «Про затвердження періоду, в який забороняється лов річкових раків в рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) на період їх другої линьки у 2024 році», з метою забезпечення охорони водних біоресурсів та створення сприятливих умов для їх природного відтворення у рибогосподарських водних об’єктах області у період другої линьки, встановлено заборону на лов річкових раків з 5 серпня  по 20 вересня 2024 року включно.
31 Липня, 2024 р., 11:14
30 000 українців зможуть пройти навчання та опанувати нові професії завдяки освітньому проєкт ReSkill UA. Проєкт реалізовують Happy Monday разом з міжнародною платформою Coursera за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та сприяння Міністерства економіки.