19 Липня, 2024 р., 12:34
Багато українців покинули тимчасово окуповані території, залишивши там своє житло. Окупанти погрожують конфіскувати їхнє майно та заселити туди інших людей.
19 Липня, 2024 р., 08:00
Під час візиту до Великої Британії Президент України Володимир Зеленський був прийнятий Королем Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Чарльзом ІІІ.
18 Липня, 2024 р., 18:13
Сьогодні, 18 липня, начальник Житомирської РВА Юрій Тарасюк разом зі своїм першим заступником Сергієм Кириченком, керівником апарату ЖРВА Сергієм Кривоносом, очільниками та представниками громад району в онлайн режимі взяли участь у всеукраїнському брифінгу, присвяченому нагальній проблемі – забезпеченню потреб вітчизняного енергосектора, підготовки до осінньо-зимового періоду 2024/2025 року.
18 Липня, 2024 р., 09:10
Як ми уже повідомляли, днями головний редактор Коростишівського медіа Надія Меленець взяла інтерв’ю в начальника Житомирської районної військової адміністрації Юрія Тарасюка.
18 Липня, 2024 р., 08:25
Тепер мобільні оператори мають забезпечити доступність мобільного зв’язку під час відключень електроенергії протягом 10 годин, замість 4 годин, як було раніше.
16 Липня, 2024 р., 13:18
У селищі Брусилів, в межах відзначення знакового свята – Дня Української Державності, 15 липня відбулися урочисті заходи, до участі у яких долучилися заступник начальника Житомирської ОВА Юрій Денисовець, начальник Житомирської РВА Юрій Тарасюк, народні депутати України, заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма, Брусилівський селищний голова Володимир Габенець, представники органу місцевого самоврядування, духовенство, громадськість.
15 Липня, 2024 р., 12:09
Літній відпочинок біля водойм приносить багато задоволення, але водночас вимагає дотримання певних правил безпеки. Важливо пам’ятати, що нехтування ними може призвести до небезпечних ситуацій. Пропонуємо ознайомитися з основними правилами поведінки на воді та біля водоймищ, які допоможуть забезпечити безпеку для вас та ваших близьких.