Охорона здоров’я

02 Січня, 2024 р., 09:53
Боятися повітряних тривог та ракетних атак – це нормально.
27 Грудня, 2023 р., 09:20
Номер мобільного телефону – один із методів підтвердження особи пацієнта в електронній системі охорони здоровʼя (ЕСОЗ). Він є найзручнішим, адже значно пришвидшує та спрощує використання більшості медичних цифрових сервісів.
26 Грудня, 2023 р., 10:39
Надсилання СМС-повідомлень для відпуску е-рецептів відновлено. Це означає, що пацієнти, як і раніше, зможуть отримати необхідні рецептурні ліки, вказавши номер рецепта та код його погашення. Ця інформація надходить пацієнту на телефон у вигляді СМС-повідомлення.
21 Грудня, 2023 р., 13:44
Історичне рішення. Парламент ухвалив законопроєкт № 7457 про використання в медицині ліків на основі канабісу!
16 Грудня, 2023 р., 09:59
Тимчасово на період відновлення мобільного звʼязку в ЕСОЗ будуть внесені зміни щодо формування електронного рецепта!
14 Грудня, 2023 р., 13:50
Вакцинацію дітей часто перетворюють на великий проєкт з купою додаткових обстежень та обмежень. Але часто бажання батьків ретельно підготуватися до щеплення дитини можуть відрізнятися від дійсно необхідних кроків.