Охорона здоров’я

07 Березня, 2024 р., 10:27
Залізо дуже важливе для функціонування нашого організму. Воно є компонентом гемоглобіну, білка еритроцитів, які переносять кисень по всьому тілу. Залізо також необхідне для фізичного росту, неврологічного розвитку, функціонування клітин і синтезу деяких гормонів. Якщо його не вистачає, це може спричинити залізодефіцитну анемію.
05 Березня, 2024 р., 10:49
Днями Кабінет Міністрів затвердив постанову, яка відкриває доступ для  вакцинації в аптеках, як це відбувається в країнах ЄС та США. Таке рішення Уряду зробить вакцинацію ще ближчою та доступнішою.
01 Березня, 2024 р., 11:52
Туберкульоз — інфекційне захворювання з аерогенним шляхом передачі. . Інфекційні частинки передаються від людини до людини через повітря при кашлі, чханні, розмові чи співі.
28 Лютого, 2024 р., 15:25
Чи знаєте ви, що 97% випадків раку шийки матки можна запобігти вакцинацією? Ні, вакцини від раку ще не винайшли. Натомість у нас є вакцини проти вірусів, які можуть призвести до його розвитку, — вірусів папіломи людини (ВПЛ).
26 Лютого, 2024 р., 09:23
Навчання відбудеться в онлайн-форматі 27 лютого о 15.30 год. на YouTube-каналі НАЗК (http://surl.li/qrzqi).
15 Лютого, 2024 р., 14:26
Почути цей діагноз – велике випробування для дорослого, а для дитини та її близьких – страшенний удар.
15 Лютого, 2024 р., 10:12
Завдяки своєчасно призначеному лікуванню симптоми хвороби можна нівелювати або значно полегшити.
14 Лютого, 2024 р., 12:32
У Житомирській області, як і в цілому в Україні, триває епідемічний сезон  гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ), який розпочався з жовтня минулого року і триватиме до травня поточного.
09 Лютого, 2024 р., 10:51
Про це розповів в.о. генерального директора ДУ “Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони Здоров’я України” Іван Киричук.
07 Лютого, 2024 р., 10:28
Протягом січня в Україні виявлено 42 випадки субваріанту коронавірусу «Дженні», - повідомляють у Міністерстві охорони здоров'я.