#Плічопліч

13 Червня, 2024 р., 14:39
Долучайся до онлайн перегляду та вболівай за наших хлопцві. Об 15:00 – 15:00 – Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей, м. Чернівці, Буковина – Ліцей № 3, м. Житомир, Житомирщина.
12 Червня, 2024 р., 17:18
12 червня сім команд юних спортсменів і спортсменок з Житомирської області вирушили до Києва, щоб взяти участь у V етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнських шкільних ліг». Це важлива подія об’єднує молодь з усіх куточків України, надаючи їм можливість продемонструвати свої таланти та досягнення на спортивних майданчиках у п’яти видах спорту: баскетболі, волейболі, футзалі, спортивному орієнтуванні та черліденгу.
07 Червня, 2024 р., 08:20
Юні спортсмени з ліцею №3 м. Житомира продовжують активні тренування, готуючись до V етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнських шкільних ліг». Кожного дня вони наполегливо працюють над технікою і витривалістю, щоб показати найкращі результати на майбутніх змаганнях.
02 Червня, 2024 р., 18:13
Напруга зростає! Всеукраїнські команди дізналися своїх суперників!
30 Травня, 2024 р., 14:30
Разом із шукачами пригод Житомирщини ми занурились у світ випробувань та спортивного орієнтування в рамках проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги".
27 Травня, 2024 р., 12:38
Житомирщина відзначила не лише спортивні досягнення своїх юних спортсменів, але і їхню креативність у соціальних мережах. У рамках IV етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнських шкільних ліг» було вручено нагороди найкращим відеокреаторам серед учасників змагань.
24 Травня, 2024 р., 10:27
Житомирщина знову підкорює баскетбольні майданчики!  Цього разу завдяки юним спортсменкам, які взяли участь в обласному IV етапі проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" та щиро прагнули до перемоги та продемонстрували неймовірну майстерність.
22 Травня, 2024 р., 10:25
На Житомирщині завершився IV обласний етап змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнських шкільних ліг" зі спортивного орієнтування, який зібрав кращих юних спортсменів регіону.
21 Травня, 2024 р., 13:15
Житомир став ареною запеклих боїв на волейбольному майданчику, де чотири команди юних спортсменок змагалися за право представляти Житомирщину на всеукраїнському етапі.
20 Травня, 2024 р., 17:14
IV етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнських шкільних ліг» пройшов у Житомирі 18 травня 2024 року.