#Плічопліч

22 Квітня, 2024 р., 12:43
У період з 7 по 20 квітня 2024 року у Житомирському районі проходили зональні змагання з футзалу в рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
21 Квітня, 2024 р., 08:32
Маємо гарну новину - визначились чемпіони змагання з баскетболу в рамках проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" у Житомирському районі.
19 Квітня, 2024 р., 17:50
Видовищне і феєричне спортивне свято сьогодні, 19 квітня, відбулося у Черняхівському ліцеї №1 в межах районного етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Змагання з черліденгу зібрали 20 команд дівчат із закладів загальної середньої освіти Житомирського району.
18 Квітня, 2024 р., 17:11
Сьогодні в Житомирі пройшли фінальні змагання ІІІ етапу районних змагань з волейболу серед хлопців у рамках проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські ліги".
18 Квітня, 2024 р., 13:33
17 квітня під головуванням заступника начальника Житомирської ОВА Юрія Денисовця відбулася нарада з питань підготовки, проведення та  розвитку проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
17 Квітня, 2024 р., 15:56
Ними стали неймовірні гравці команди ліцею №27 м. Житомир! У запеклій боротьбі на спортивному майданчику вони показали вражаючі результати.
15 Квітня, 2024 р., 11:44
Зональні змагання серед дівчат та хлопців проходили у п’яти територіальних громадах Житомирщини, а саме в Романівській, Черняхівській, Попільнянській, Коростишівській та Тетерівській.
13 Квітня, 2024 р., 17:59
13 квітня у м. Радомишль завершилися районні змагання зі спортивного орієнтування в межах загальнодержавного проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Участь у них взяли 15 команд закладів загальної середньої освіти Житомирського району – переможці територіального етапу.
13 Квітня, 2024 р., 12:36
У Житомирському районі тривають спортивні змагання в межах проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». 12 квітня  відбулися районні зональні змагання з баскетболу серед команд юнаків і дівчат закладів загальної середньої освіти Курненської, Хорошівської, Високівської, Новоборівської та Черняхівської територіальних громад.
08 Квітня, 2024 р., 15:57
У Житомирському районі тривають змагання ІІІ (районного) етапу в межах проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Так, сьогодні, 7 квітня, на стадіоні «Шахтар» м. Коростишів стартували зональні змагання з футзалу.