04 Січня, 2024 р., 15:12
Наші діти прокидаються від вибухів за вікном. Їм страшно. Страшно і нам, дорослим. Підтримати дитину і допомогти їй впоратися зі страхом допоможуть поради дитячої й сімейної психологині Світлана Ройз.
29 Грудня, 2023 р., 12:08
29 грудня відбулося підсумкове засідання комісії з питань захисту прав дитини Житомирської районної військової адміністрації, яке провів перший заступник начальника ЖРВА Сергій Кириченко.
18 Грудня, 2023 р., 09:54
Якими є соціальні виплати для одиноких батьків? Як отримати допомогу? Читайте в цьому матеріалі.
16 Грудня, 2023 р., 10:24
Поряди дитячого психолога.
11 Грудня, 2023 р., 14:34
11 грудня головним спеціалістом служби у справах дітей Житомирської райдержадміністрації Богданою Строкачук спільно з працівниками служби у справах дітей Романівської селищної ради та працівниками інклюзивно-ресурсного центру Романівської селищної ради,було проведено святковий захід приурочений Дню святого Миколая, в якому прийняли участь діти позбавлені батьківського піклування.