Відділ оборонної роботи та цивільного захисту, охорони праці

12 Лютого, 2024 р., 11:16
Спеціалізований Клас безпеки, де у невимушеній обстановці можна навчати дітей правилам безпечної поведінки в різних ситуаціях, сьогодні відкрили на базі Андрушківського ліцею Житомирського району. До його відкриття долучились керівники органів місцевого самоврядування, відділу освіти, працівники Національної поліції та фахівці ДСНС.
09 Лютого, 2024 р., 09:29
Знаходьте безпечне місце під час повітряних тривог швидко та зручно на новій інтерактивній мапі укриттів у Дії. А ще переглядайте адресу, вид укриття, його рейтинг та фото. Дізнавайтеся інформацію про доступ та скільки людей воно вміщує.
06 Лютого, 2024 р., 14:53
Стартував XIII Всеукраїнський конкурс малюнку «Охорона праці очима дітей – 2024», приурочений до Всесвітнього дня охорони праці.
26 Січня, 2024 р., 10:44
Відтепер під час тривоги брати домашніх улюбленців до об’єктів цивільного захисту можна за умови, якщо власники тварин забезпечать безпеку оточуючих та майна.
25 Січня, 2024 р., 14:52
Сьогодні, 25 січня, під головуванням першого заступника начальника Житомирської РВА Сергія Кириченка відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС). З огляду на актуальність питань, внесених до порядку денного,  для участі у засіданні комісії запрошено представників громад району та суб’єктів господарювання.
17 Січня, 2024 р., 13:40
Мінреінтеграції за дорученням віцепрем'єр-міністерки – Ірини Верещук проводить інформаційну кампанію "Обережно, міни!".
16 Січня, 2024 р., 14:02
Значні опади та коливання температури впродовж дня спричиняють появу бурульок, крижаних мас і снігових брил на дахах. Вони становлять велику небезпеку для перехожих!
10 Січня, 2024 р., 15:22
Мінна безпека — це комплекс знань, умінь та практичних навичок людей, що забезпечують їм збереження життя та здоров’я під час поводження з вибухонебезпечними предметами. Це варто знати кожному!
09 Січня, 2024 р., 11:41
08 Січня, 2024 р., 13:27