Відділ оборонної роботи та цивільного захисту, охорони праці

04 Січня, 2024 р., 16:03
За дві доби, 6 січня, українці відзначатимуть Водохреща. Обрядом цього свята є водохресні купання. Але занурення у холодну воду має відбуватись за правилами безпеки, інакше може статись біда. Ще раз нагадаємо вірянам, що місця для купання визначені органами влади та місцевого самоврятування лише в окремих громадах Житомирського району.
03 Січня, 2024 р., 13:07
За прогнозами синоптиків у січні 2024 року на території Житомирщини температура повітря знизиться подекуди до -10 -15 градусів за Цельсієм. Це спричинить замерзання водойм, що у свою чергу вабить дітей до відпочинку на льоду, а рибалок до лову риби з твердої води.
28 Грудня, 2023 р., 15:24
Мінна безпека — це комплекс знань, умінь та практичних навичок людей, що забезпечують їм збереження життя та здоров’я під час поводження з вибухонебезпечними предметами. Це варто знати кожному!
28 Грудня, 2023 р., 14:52
28 Грудня, 2023 р., 14:14
Сьогодні, 28 грудня, під головуванням першого заступника начальника Житомирської РВА Сергія Кириченка відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС).
28 Грудня, 2023 р., 14:01
28 Грудня, 2023 р., 13:13