Прозорість та підзвітність

31 Січня, 2024 р., 14:12
30 січня у Житомирській ОВА відбулася зустріч керівництва ОВА з представниками АТ “Прозорро.Продажі”, Регіонального відділення Фонду Державного майна України, ОМС, регіонального та релокованого бізнесу, акредитованих майданчиків, з якими працюють органи місцевого самоврядування. Від Житомирської ОВА участь у заході взяв заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський, а також представники профільних структурних підрозділів ОВА.
31 Січня, 2024 р., 09:29
Під час брифінгу йшлося про тендерні процедури в рамках державних закупівель, які були розглянуті у межах діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність».
29 Січня, 2024 р., 13:41
На черговому засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» були розглянуті оголошені органами Державної аудиторської служби України моніторинги публічних закупівель.
26 Січня, 2024 р., 15:18
Сьогодні, 26 січня, відбулося засідання робочої групи в оновленому складі. На якому було проаналізовано публічні закупівлі, оголошені у січні поточного року відповідно до нових затверджених річних планів закупівель.
20 Січня, 2024 р., 11:50
Про це розповів начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.
18 Січня, 2024 р., 09:30
У 2022 році майже 150 000 українських держслужбовців отримували зарплату за рахунок Прямої бюджетної підтримки США (Direct Budget Support — DBS). Проводимо опитування в Дії, щоб посилити контроль за обігом цих коштів.
16 Січня, 2024 р., 17:00
При Житомирській районній військовій адміністрації створено робочу групу з питань протидії корупції «Прозорість та підзвітність». Відповідне розпорядження 15 січня 2024 року підписав начальник Житомирської РВА Юрій Тарасюк.
16 Січня, 2024 р., 10:00
Робоча Група “Прозорість та Підзвітність” при Житомирській обласній військовій адміністрації запровадила приймання повідомлень про можливе нецільове використання бюджетних коштів в умовах воєнного стану.
10 Січня, 2024 р., 17:00
За результатами засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність», яке відбулося 05 січня, була прийнята низка рішень.
06 Січня, 2024 р., 10:05