Прозорість та підзвітність

16 Січня, 2024 р., 10:00
Робоча Група “Прозорість та Підзвітність” при Житомирській обласній військовій адміністрації запровадила приймання повідомлень про можливе нецільове використання бюджетних коштів в умовах воєнного стану.
10 Січня, 2024 р., 17:00
За результатами засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність», яке відбулося 05 січня, була прийнята низка рішень.
06 Січня, 2024 р., 10:05
Про це розповів начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.
05 Січня, 2024 р., 14:51
Сьогодні, 05 січня, відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність. Участь у заході взяли начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, заступник начальника ОВА Олександр Федько, начальники РВА та представниками правоохоронних органів Житомирської області.
29 Грудня, 2023 р., 14:49
28 Грудня, 2023 р., 12:30
У рамках проєкту «Прозорість та Підзвітність» начальниця Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк провела перевірку ходу виконання робіт по будівництву укриття Бердичівської гімназії №8.
23 Грудня, 2023 р., 11:00
Брифінг щодо підсумків діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність».
22 Грудня, 2023 р., 10:12
У Житомирській обласній військовій адміністрації діє робоча група “Прозорість та Підзвітність”, яка продовжує працювати над проєктами закупівлі за бюджетні кошти, задля запобігання зайвим витратам в умовах воєнного стану.
21 Грудня, 2023 р., 09:35
20 грудня на Житомирщині відбувся "круглий стіл" “Прозорість і підзвітність державних органів”.
21 Грудня, 2023 р., 09:22
Начальник Житомирської РВА Юрій Тарасюк взяв участь у засіданні «круглого столу» «Прозорість і підзвітність державних органів», який відбувся 20 грудня під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка.