26 Квітня, 2024 р., 09:15
25 квітня 2024 року відбулось засідання колегії держархіву Житомирської області. Участь у засіданні взяли керівник апарату Житомирської районної військової адміністрації Сергій Кривонос, начальник архівного відділу Житомирської райдержадміністрації Валентина Шахворост, провідний спеціаліст Лілія Шишук, голова Хорошівської селищної ради Володимир Столярчук та завідувач архівної установи Хорошівської селищної ради (трудовий архів) Світлана Кривенко.
26 Квітня, 2024 р., 08:30
У Новогуйвинській територіальній громаді вшанували пам'ять ліквідаторів, що загинули під час техногенної катастрофи на Чорнобильській АЕС та внаслідок її наслідків. Участь у меморіальному заході взяли перший заступник начальника Житомирської РВА Сергій Кириченко, заступник голови Житомирської районної ради Володимир Палій, депутат Житомирської обласної ради, заступник Новогуйвинської селищного голови Тетяна Парфентієва, голова ГО «Союз» Ліквідатори Чорнобиля» Микола Поліщук, ліквідатори, представники Новогуйвинської селищної ради, громадськість.
24 Квітня, 2024 р., 17:33
Протягом 23-24 квітня комісія Державної служби з надзвичайних ситуацій України провела перевірку виконання вимог законодавства у сфері цивільного захисту в Житомирській та Коростенській територіальних підсистемах Єдиної державної системи цивільного захисту.
24 Квітня, 2024 р., 14:54
Сенат США слідом за Палатою представників (обидві є палатами Конгресу) затвердив виділення Україні військової та фінансової допомоги на понад 60 мільярдів доларів.
22 Квітня, 2024 р., 14:18
У Житомирі презентували 10 економічних профілів територіальних громад Житомирської області розроблених за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».
22 Квітня, 2024 р., 10:07
Президент України Володимир Зеленський в ефірі програми Meet the Press американського каналу NBC розповів про те, чим важливо наповнити схвалений напередодні Конгресом США пакет допомоги нашій країні.