23 Травня, 2024 р., 16:18
Вимкни зайве! Увімкни енергію перемоги! Допомогти енергосистемі України працювати стабільно після масованого обстрілу енергетичної сфери жителі Житомирщини можуть скоротивши споживання електроенергії.
23 Травня, 2024 р., 16:01
Сьогодні  Україна відзначає День Героїв – величне свято, яке згуртовує нашу націю та нагадує про безсмертні подвиги тих, хто боровся за свободу й незалежність нашої Батьківщини.
23 Травня, 2024 р., 10:00
Українців закликають купувати продукцію національних виробників для посилення економіки та армії. Адже в середньому 40% від вартості цих товарів повертається українцям.
20 Травня, 2024 р., 11:55
15 травня вони почали свій маршрут з Ужгорода до Києва, подолавши понад 1000 кілометрів. Фінальної точки учасники велопробігу мають досягти 23 травня в День Героїв України.
19 Травня, 2024 р., 14:00
У День пам’яті жертв політичних репресій Президент Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська відвідали Національний історико-меморіальний заповідник «Биківнянські могили».
17 Травня, 2024 р., 16:01
Нещодавно на ім’я начальника Житомирської районної військової адміністрації Юрія Тарасюка надійшло звернення від імені Госпітальної групи зведеного загону Національної гвардії України оперативного управління Об'єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють» про необхідність поповнення запасів медикаментами та засобами гігієни підрозділу.
17 Травня, 2024 р., 15:15
Відповідно до Указу Президента України від 29 січня 2024 року № 33 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня», 77 жінкам Житомирщини присвоєно це високе звання.