04 Травня, 2024 р., 13:32
На майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко традиційно підбив підсумки роботи за тиждень.
03 Травня, 2024 р., 09:54
З робочим візитом до Житомирської області завітали представники трьох українських Міністерств: Міністерства у справах ветеранів, Міністерства оборони та Міністерства цифрової трансформації.
02 Травня, 2024 р., 13:53
15–16 червня на виконання січневої домовленості між Президентом України Володимиром Зеленським і Президенткою Швейцарії Віолою Амхерд відбудеться перший Саміт миру для України. Місцем його проведення сторони обрали Бюргеншток, розташований неподалік швейцарського міста Люцерн.
01 Травня, 2024 р., 10:50
В останній день квітня в селі Садки Житомирського району відбулося урочисте відкриття відреконструйованої амбулаторії.
30 Квітня, 2024 р., 16:16
Сьогодні, 30 квітня, відбулося засідання комісії з питань альтернативної (невійськової) служби при Житомирській РВА, яке провів заступник начальника ЖРВА В’ячеслав Авраменко.
29 Квітня, 2024 р., 08:00
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!
26 Квітня, 2024 р., 15:43
У Житомирі відбувся захід в рамках реалізації програми ЄС «InterregEurope/URBACT», організований Українським інститутом міжнародної політики спільно з Департаментом координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету міністрів України та за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».