Прозорість та підзвітність

07 Квітня, 2024 р., 10:32
На майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко традиційно підбив підсумки роботи за тиждень.
05 Квітня, 2024 р., 13:14
Під час брифінгу йшлося про дві закупівлі, які пов’язані з ремонтом гуртожитку та придбанням екскаватора-навантажувача.
05 Квітня, 2024 р., 11:45
На черговому засіданні робочої групи «Прозорість та підзвітність» було розглянуто публічну закупівлю по якій в березні 2024 року  Держаудитслужбою оголошено моніторингову процедуру.
04 Квітня, 2024 р., 16:34
Сьогодні, 4 квітня, під головуванням першого заступника начальника Житомирської районної військової адміністрації Сергія Кириченка відбулося чергове засідання районної робочої групи «Прозорість та підзвітність».
03 Квітня, 2024 р., 10:27
За повідомленням управління Північного офісу Держаудитслужби у Житомирській області,   під час аудиту бюджету Оліївської сільської територіальної громади Житомирського району виявлено порушення та недоліки у використанні активів на суму понад 80 млн грн. Аудитори виявили недоліки при користуванні комунальним майном вартістю понад 21 млн грн, зокрема використання приватними  суб’єктами господарювання без дозволу сільськогосподарських угідь та водних ресурсів. Недостатній контроль з боку сільської ради призвів до упущення можливості отримання доходів на суму близько 0,8 млн грн щорічно.
31 Березня, 2024 р., 15:20
29 Березня, 2024 р., 16:15
29 березня відбулася нарада під керівництвом завідувача сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату Житомирської обласної військової адміністрації Олега Хабчука. Предметом обговорення стало завершення процесу електронного декларування доходів державними службовцями за звітний період 2023 року у 2024 році.
28 Березня, 2024 р., 16:24
Під час брифінгу йшлося про підбиття проміжних підсумків за результатами аналізу першого фінансового кварталу 2024 року.
27 Березня, 2024 р., 17:20
Публічна участь та взаємодія з громадськістю є ключовими складовими впровадження принципів прозорості та відкритості у державному управлінні. Ваша активність та зворотний зв’язок зроблять наше майбутнє чистішим та прозорішим, сприяючи удосконаленню системи державних закупівель.
27 Березня, 2024 р., 08:41
55 000+ автобусів. 20+ міжнародних пунктів пропуску. А ще кордони без черг. Чіткі правила для усіх перевізників. Прозорі процедури перетину кордону.