Ти як?

17 Квітня, 2024 р., 16:54
Сьогодні країну захищають понад 45 тисяч жінок-військослужбовиць, 4 тисячі з них — у боях нарівні з чоловіками. Ще 13 тисяч українок мають статус учасниць бойових дій.
17 Квітня, 2024 р., 10:41
Підтримуй дитину словами і вона знайде в тобі надійного друга. А навчиш її підтримувати себе, вона стане собі надійним другом на усе життя.
16 Квітня, 2024 р., 11:19
Чи то нова серія улюбленого подкасту, чи випадковий фільм — багато хто з нас не може заснути без фонового шуму.
12 Квітня, 2024 р., 14:21
Дружба має позитивний вплив на наше здоров’я та самопочуття та має найширший спектр корисних для здоров’я властивостей:
09 Квітня, 2024 р., 10:14
Ми, українці, такі сильні. Вночі обстріли, вдень робота. Потім — стрічка новин та вечеря з родиною. Навіть з’явилася нова приказка: «Тривога в місті — не причина перенесення дедлайнів». І так вже понад 2 роки.
05 Квітня, 2024 р., 13:11
З 2014 року пані Олеся із позивним «Карамелька» навчала українських бійців тактичній медицині. Згодом усвідомила, що вміє достатньо, щоб рятувати життя безпосередньо на фронті.
05 Квітня, 2024 р., 10:53
Сила слова допомагає подолати стрес, почуватися краще і вчитися мислити позитивно. Спробуєте?
04 Квітня, 2024 р., 09:45
Від слова до діла далека дорога. Але афірмації дійсно працюють. Пояснюємо, коли та як.
03 Квітня, 2024 р., 11:07
Бачити. Чути. Відчувати. Щоб справитися із сильною тривогою та страхом за допомогою сенсорних систем організму, можна використовувати техніку «5–4–3–2–1».
02 Квітня, 2024 р., 09:52
Ветерани та їхні родини можуть отримати допомогу у питаннях ментального здоров’я. Контакти перевірених надавачів таких послуг опубліковано на сайті Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої Першою леді Оленою Зеленською.