Житомирська районна державна адміністрація
Житомирська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Ти як?

31 Січня, 2025 р., 11:31
В автошколі ми вчимося зчитувати дорожні знаки, а в житті важливо навчитися розуміти сигнали, які подають нам наші емоції. Одні попереджають про можливу небезпеку, інші регулюють рух, вказують напрямок і допомагають зрозуміти, куди рухатися далі.
28 Січня, 2025 р., 08:20
Від початку 2025 року кожен громадянин України може безоплатно отримати психологічну підтримку за базовим пакетом Програми медичних гарантій «Первинна медична допомога». Для цього потрібно звернутися до сімейного лікаря, терапевта чи, якщо йдеться про дитину – педіатра.
27 Січня, 2025 р., 11:21
Якщо хвилюєшся, що планшети й телефони в дитячих руках — це дуже погано, то поспішаємо тебе заспокоїти простим нагадуванням: гаджети корисні, якщо використовувати їх правильно. Або шкідливі — якщо використовувати безконтрольно.
24 Січня, 2025 р., 13:14
23 січня в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» – ініціативи першої леді України Олени Зеленської, у Баранівській територіальній громаді Житомирщини відбувся День спільнодії «Маршрути послуг з ментального здоров’я».
23 Січня, 2025 р., 10:03
Безпечно перейти дорогу нам допомагає світлофор. Він чітко сигналізує, як треба діяти: зупинитися на червоний, бути уважними на жовтий і почати рух на зелений. Сам по собі світлофор нас не захистить, але він інструмент, із яким ризики зменшуються.
21 Січня, 2025 р., 11:16
В цьому випуску зокрема про: Підсумки Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? за 2024 рік; Національну консультацію щодо проєкту Закону «Про систему охорони психічного здоров’я в Україні»; «Уроки щастя» в усіх регіонах; «Стійкість одного – стійкість мільйонів»: історії українців з усіх областей, які відповідають на питання Ти як?; новини Регіональної координації Програми Ти як?
20 Січня, 2025 р., 10:52
У швидкому життєвому ритмі можна й перестати помічати свої базові потреби. Та не відчути, як голод чи втома впливають на емоції й рішення, які ми ухвалюємо.
16 Січня, 2025 р., 09:03
Не лише твої особисті межі мають значення. А й те, як ти встановлюєш їх, тобто кажеш про них своєму оточенню.
08 Січня, 2025 р., 13:26
Чи можемо ми нічого не відчувати? Адже інколи ситуація така складна, що хочеться вимкнути емоції зовсім. Як стишити внутрішній монолог – голос, який постійно звучить у голові й від якого тривожно? Чи можна навчитися керувати своїми почуттями, аби досягати потрібних цілей?
08 Січня, 2025 р., 10:37
Ти можеш просто сказати «ні». Або додати ще кілька слів, щоб тобі комфортніше було відмовляти. Ось варіанти таких речень — спробуй використати їх при нагоді чи бери за основу. Адже тобі не обов'язково перепрошувати, дякувати чи пояснювати причини. Пам’ятай про це також.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь