19 Червня, 2024 р., 12:45
У Житомирському районі презентували інструменти додаткового фінансування на розвиток агросектору.
17 Червня, 2024 р., 12:12
Кількість охочих потрапити до національної збірної Ігри нескорених зросла через залученість побратимами або посестрами, які були учасниками попередніх змагань.
16 Червня, 2024 р., 16:11
Саміт високого рівня про мир для України
15 Червня, 2024 р., 09:30
У межах участі в саміті «Групи семи» в Італії Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Папою Римським Франциском.
15 Червня, 2024 р., 09:15
У межах робочого візиту до Італії для участі в саміті країн «Групи семи» Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Прем’єр-міністром Індії Нарендрою Моді.
14 Червня, 2024 р., 15:37
У День Батька хочеться щиро привітати всіх татусів, які з любов'ю та відповідальністю ставляться до своїх дітей. Особливу увагу хочеться звернути на таких батьків, як Журавський Юрій Петрович з села Василівка, Березівської громади.
14 Червня, 2024 р., 14:59
14 червня 2024 року в Березівській територіальній громаді Житомирського району відбулося урочисте відкриття поліцейської станції громади.